+90 216 315 67 54

Dil Seçiniz / Language}

Parke Yapıştırıcıları

Parke Yapıştırıcıları Açıklama

Çift komponentli poliüretan esaslı

  • Poliser Hoger
  • Poliser Europool
  • Poliser Maxi
  • Poliser Eurolam D3 Tutkal
  • Poliser Eurolam D4 Tutkal

PARKE YAPIŞTIRICISI   – HOGER
Tanımı: Parke yapıştırıcısı solvent ihtiva etmeyen poliüretan esaslı çift kompenantlı parke yapıştırıcısıdır. Özellikleri Rutubete, suya ve çoğu kimyasallara karşı dayanıklıdır. Tiksotropi özelliği olan kuvvetli bir yapıştırıcıdır. Elastiktir, kırılma yapmaz. Çok kolay karışır çok kolay sürülür, tarak diş izi bırakır. Çok yer yapar.

Kullanım Alanları
Her cins parkenin yapıştırılmasında kullanılır. HOGER ahşabı betona yapıştırmada diğer cins yapıştırıcılara göre çok daha iyi sonuçlar verir. Gün ışığı ve sudan etkilenmemesinden dolayı yapıştırma özelliği sonsuza kadar sürer.

Kullanım Sekli :
Önce alt kutudaki malzeme karıştırılır. Sonra, üst kutudaki sertleştirici(B komponenti), alt kutudaki ana malzemeye (A komponenti) dökülür ve homojen bir karısım saglanıncaya kadar karıştırılır.
Hazırlanan karışım 30 ile 40 dakika arasında kullanılmalıdır. Mala veya tarak ile uygulanır. Sathı bozuk ve nemli zeminlerde uygulama öncesidolgu esaslı poliüretan zemin astarı, sathı düzgün ancak nemli ve tozlu zeminlerde tek komponentli şeffaf astar kullanılması tavsiye edilir.

Parke Yapıştırıcı Resimleri

27 Mart 2015
3.764 kez görüntülendi